Pradinis » 10+ erdvę taupantys mažos virtuvės baldai

10+ erdvę taupantys mažos virtuvės baldai

Mažoje virtuvėje kiekvienas centimetras yra svarbus. Pasirinkdami tinkamus baldus, galite efektyviai išnaudoti ribotą erdvę ir sukurti funkcionalią bei estetišką aplinką. Čia pateikiame daugiau nei 10 erdvę taupančių mažos virtuvės baldų idėjų.

 1. Sulankstomi Stalai ir Kėdės Sulankstomi baldai yra puikus sprendimas mažoms virtuvėms. Kai jų nenaudojate, galite juos lengvai sulankstyti ir padėti į šoną, taip sutaupydami vietos.
 2. Ištraukiamos Lentynos Ištraukiamos lentynos leidžia lengvai pasiekti giliai spintelėse laikomus daiktus, taip išlaikant tvarką ir efektyviai išnaudojant erdvę.
 3. Pakabinami Puodų Laikikliai Pakabinami laikikliai taupo vietą spintelėse ir suteikia virtuvei profesionalų įvaizdį, be to, jie yra lengvai pasiekiami.
 4. Moduliniai Baldai Moduliniai baldai leidžia lengvai keisti ir pritaikyti virtuvės išdėstymą pagal jūsų poreikius, suteikiant lankstumo ir optimaliai išnaudojant erdvę.
 5. Aukštos Spintelės Aukštos spintelės maksimaliai išnaudoja vertikalią erdvę, suteikdamos daug vietos daiktams laikyti ir neužimdamos grindų ploto.
 6. Veidrodinės Spintelės Veidrodinės spintelės vizualiai didina erdvę ir suteikia šviesos bei modernumo pojūtį.
baro kėdės
 1. Ištraukiamos Darbo Vietos Papildomi stalviršiai, kuriuos galima ištraukti prireikus ir paslėpti, kai jų nereikia, suteikia daugiau vietos maisto ruošimui.
 2. Slenkančios Durys Slenkančios durys neužima papildomos vietos, kai atidaromos, ir suteikia virtuvei šiuolaikišką išvaizdą.
 3. Stalviršiai su Integruotomis Pjovimo Lentelėmis Tokie stalviršiai taupo vietą, nes nereikia papildomų pjovimo lentelių ant stalviršio.
 4. Sieninės Lentynos Sieninės lentynos yra paprastas ir efektyvus būdas laikyti dažnai naudojamus daiktus, neužimant stalviršio ploto.
 5. Paslėpti Elektros Lizdai Integruoti į stalviršį elektros lizdai leidžia lengvai pasiekti elektros energiją ir nenaudojami neužima vietos.
Virtuvės sienelės
 1. Kampinės Spintelės su Sukamaisiais Mechanizmais Kampinės spintelės su sukamaisiais mechanizmais leidžia lengvai pasiekti visus jose laikomus daiktus, efektyviai išnaudojant kampus.
 2. Pakabinamos Kėdės Kėdės, kurias galima lengvai pakabinti po stalu ar baro stalviršiu, kai nenaudojamos, suteikia daugiau vietos judėti.
 3. Magnetinės Sieninės Lentynos Magnetinės lentynos puikiai tinka prieskoniams ir metaliniams įrankiams laikyti, suteikiant virtuvei modernų akcentą.
 4. Transformuojami Baldai Nuo kavos staliuko iki pilno valgomojo stalo – transformuojami baldai leidžia keisti erdvės paskirtį pagal poreikius, puikiai tinka mažoms virtuvėms.
Skaityti  30 mažos virtuvės baldų idėjų taupant vietą

Pasirinkę šiuos erdvę taupančius baldus, galite sukurti funkcionalią ir patrauklią mažą virtuvę, kurioje bus malonu gaminti ir leisti laiką.

Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *