Įmontuojamas šaldytuvas

Įmontuojamas šaldytuvas

Įmontuojamas šaldytuvas. Kaip išsirinkti?

Įmontuojamas šaldytuvas. Dauguma vartotojų šaldytuvo pirkimą laiko labai rimta užduotimi ir į tai žiūri labai apgalvotai, rinkdamiesi tokią brangią įrangą nori būti visapusiškai informuoti apie perkamą prekę.

bty

Eidami apsipirkti imontuojamas saldytuvas ieškodami naujo šaldytuvo, dažnai susiduriame su tokiu pasiūlymu kaip įmontuojamas modelis, ar į virtuvės komplektą įmontuotas šaldytuvas.

Ši parinktis atrodo labai patraukli ir yra patogi dekoruojant virtuvės erdvę vieno stiliaus sprendimu, nors tai yra šiek tiek neįprasta buitiniam vartotojui.

Įmontuojamas šaldytuvas

Šaldytuvas yra laisvai pastatomas ir integruojamas šaldytuvas. Funkciškai jie beveik niekuo nesiskiria vienas nuo kito, tačiau įmontuoti modeliai yra kompaktiškesni ir geriau dera prie virtuvės dizaino. Jie taip pat turi padidintą triukšmo ir šilumos izoliaciją.

Įmontuoto šaldytuvo spalva ir dizainas nėra svarbūs, dviduris imontuojamas saldytuvas bus paslėptas virtuvės komplekto spintelėje. Tokių šaldytuvų tūris paprastai yra mažesnis nei atskirai stovinčių modelių.

Modelių savybės. Įmontuojamas šaldytuvas balduose.

Jau remiantis pavadinimu tampa aišku, kad šis šaldytuvo modelis turi būti organiškai įkomponuotas į virtuvės baldus ir būti kuo mažiau pastebimas. 

Tačiau negalite paimti įprasto šaldytuvo ir paslėpti jo virtuvės nišoje, neatsižvelgus į kai kuriuos svarbius dalykus:

Įmontuojamas šaldytuvas

Virtuvės baldų ir įprasto buitinio šaldytuvo matmenys turi sutapti.

Šaldytuvas, veikiantis uždaroje įduboje, turi turėti specialių dizaino ypatybių, kitaip jis greitai suges.

Normaliam įmontuoto šaldytuvo veikimui reikalinga speciali vėdinimo sistema, kuri tiekiama kartu su įrenginiu.

Įmontuotas šaldytuvas

Kad integruotas šaldytuvo modelis veiktų nepriekaištingai, jis turi gerokai skirtis nuo įprasto. Visų pirma, tokių modelių kompresorius yra viršuje, o korpuso sienelių storis pastebimai padidėja.

Kitas svarbus skirtumas yra tas, kad tokio mazgo projektavimui reikalinga tinkama furnitūra ir ant durų sumontuotos durelės iš plokštės.

Integruoto šaldytuvo, integruojamas saldytuvas montavimą turėtų atlikti specialistai, kurie atsižvelgs į visus projektavimo niuansus ir derins juos su saugaus eksploatavimo reikalavimais.

Išskirtinė virtuvė su integruotu šaldytuvu.

Integruotas šaldytuvas leis virtuvę paversti tikrai išskirtine, tačiau pradedant rinktis reikia atsižvelgti į visus privalumus ir trūkumus, vienas iš kurių gali būti tai, kad šių modelių kaina yra pastebimai didesnė nei savarankiško stacionaraus šaldytuvo modelio.

Pagal dizaino sprendimą šaldytuvas gali būti visiškai įmontuotas į virtuvės bloką, gali būti platus imontuojamas saldytuvas. Arba gali būti paslėptas tik iš dalies, įterpiamas į nišą tarp spintelių arba virtuvės kampe, atitvertas pertvara.

Ant šaldytuvo durų įrengiami dekoratyviniai fasadai, kurie visiškai sutampa su virtuvės baldų dizainu. Paprastai tokios plokštės gaminamos pagal užsakymą, atsižvelgiant į visas šaldytuvo savybes, kurios gali būti kelių kamerų ir reikės ypač tikslaus dydžio derinimo.

Į virtuvinę spintelę, tinkamo dydžio, reikės sumontuoti šaldytuvą.

Kokio dydžio modelį pasirinkti, labai priklauso nuo virtuvės baldų vietos. 

Kurdami virtuvę nuo nulio, imontuojamas saldytuvas be saldiklio žinoma, galite duoti laisvę fantazijai ir kūrybinės minties skrydžiui. Tačiau ir tokiu atveju būtina atsižvelgti į rinkoje siūlomų šaldymo spintų parametrus. 

Baldus galite užsisakyti konkretaus šaldytuvo dydžiui, deja, atvirkštinis procesas neįmanomas, todėl prieš užsakant virtuvės komplektą patartina rinktis šaldytuvą, pvz imontuojamas dvieju duru saldytuvas.

Pažymėtina, kad gamintojai šio tipo šaldymo įrangos charakteristikose, be matmenų, turi nurodyti ir jos įrengimui rekomenduojamos nišos dydį.

Sprendžiant iš vartotojų atsiliepimų, įmontuoti modeliai ne tik atrodo estetiškiau, bet ir tyliau veikia nei jų laisvai stovintys broliai. 

Tai visų pirma lemia šios kategorijos šaldytuvų techninės charakteristikos, tačiau svarbu ir tai, kad prietaisas yra paslėptas virtuvės baldų rėmuose.

Reikia atsiminti, kad bet kokiai įmontuotai įrangai reikalingas netoliese esantis lizdas, todėl prailginimo laidų naudojimas šiuo atveju yra visiškai nepriimtinas.

Energijos suvartojimas

Energijos klasė nurodoma lipduke, pritvirtintame prie prietaiso šono. 

Įmontuojamas šaldytuvas

Ekonomiškiausias yra įrenginys, pažymėtas raide A. 

Kuo daugiau nurodoma privalumų, tuo didesnis jo efektyvumas. 

Premium klasės modeliai turi A +++ indikatorių (leidžia sutaupyti 50% įprastų elektros sąnaudų), biudžetiniai vienetai dažniausiai žymimi A +, kas taip pat leidžia sutaupyti pakankamai energijos (nuo 40% iki 30%).

Kad įranga veiktų stabiliai, yra tokia charakteristika kaip klimato klasė. Tai reiškia, kokiomis temperatūros sąlygomis ir kokiai drėgmei prietaisas gali būti naudojamas.

Triukšmo lygis. Įmontuojamas šaldytuvas.

Bet kurio šaldytuvo charakteristikos rodo triukšmo lygį, kurį jis skleidžia veikimo metu.

įmontuojamas šaldytuvas no frost sistema skleidžia triukšmą nuo 44 iki 47 dB. Šaldytuvas su rankine arba lašeline atitirpinimo sistema veiks tyliau: 34-42 dB.

Papildomos charakteristikos

Įmontuojamas šaldytuvas

Be atitirpinimo režimo, perkant įmontuotą šaldytuvą reikia atkreipti dėmesį į šiuos svarbius dalykus:

 • Šviežumo zonos buvimas ir jos parametrai (drėgmė ir temperatūra).
 • Papildomi šaldymo ir vėsinimo režimai.
 • Antibakterinis gydymas.
 • Galimybė perkabinti duris.
 • Atostogų režimo prieinamumas.
 • Ar prietaisui su ledo gaminimo aparatu reikalinga vandens jungtis?

Kaina ir prekės ženklas

Kadangi įmontuojamų šaldytuvų modelių paklausa nuolat auga, juos gamina beveik visi didieji buitinės technikos gamintojai. Norint pasirinkti gerą variantą, verta peržiūrėti geriausius prekių ženklus.

Daugiau informacijos apie virtuvės buitinę techniką rasite čia.

 • Stalai virtuvei

  Stalai virtuvei

  Stalai virtuvei  įvairūs variantai nuotraukose Stalai virtuvei prie kurio susėda šeima pavalgyti arba išgerti kavos. Kartais virtuvėje sutinkame ir vaišiname savo svečius: pvz., nuolat besilankanti kaimynė pokalbiams prie kavos puodelio 🙂  Stalas gali būti virtuvės centre ar kampe taip patraukiantis dėmesį ir pabrėžiantis subtilias virtuvės interjero detales.  Renkantis virtuvės  stalą, turėtumėte žinoti pagrindines savybes, į […]

  Skaityti daugiau


 • Spintelė orkaitei

  Spintelė orkaitei

  Patogi spintelė orkaitei Spintelė orkaitei, kas geriau? Spinta ar spintelė? Įmontuoti orkaitei paprastai ir dažniausia naudojami du variantai. Klasikinė spintelė, kai virš orkaitės įmontuojama viryklė arba elektrinė kaitlentė ir apačioje lieka vietos stalčiui. Gana dažni variantai, kai orkaitė montuojama atskirai nuo viryklės į atskirą spintą. Kartais kartu dedama ir mikrobangų krosnelė. Paprastai ji būna aukščiau […]

  Skaityti daugiau


 • Virtuvinės spintelės

  Virtuvinės spintelės

  Kaip išdėstomos virtuvinės spintelės Virtuvinės spintelės ir mažos virtuvės baldai, keletas idėjų nuotraukose. Apatinės virtuvės spintelės viršutiniame stalčiuje patalpintas stalo įrankių dėklas. Šioje nuotraukoje spintelės gylis sutrumpintas, todėl ir stalo įrankių dėklas į gylį sutrumpintas. Nežiūrint į sutrumpinimą, puikiai jame telpa ir šaukštai, šakutės, peiliai. Kiekviena šeimininkė tikrai ras būtent jai patogų variantą. Krepšys kargo […]

  Skaityti daugiau


Paskelbė123baldai
Ankstesnis įrašas
Lenkiški virtuvės baldai
Kitas įrašas
Virtuviniai baldai
Parašykite komentarą
Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.