Pradinis » Parduotuvė » Spintos stumdomos durys

Spintos stumdomos durys

Ir vis dėlto, pažvelgus į firmų, užsiimančių drabužių spintų gamyba ir montavimu, kainoraščius, kartais tokio įsigijimo perspektyva atrodo kiek bauginanti. 

Todėl daugeliui savininkų, žinančių, kaip rankose laikyti staliaus ir metalo apdirbimo įrankius, kyla klausimų – ar įmanoma tokį baldą pasigaminti patiems? 

Pasirodo, tai visai įmanoma. 

Didžiausias iššūkis – stumdomų durų konstrukcija. 

Tačiau tai neturėtų jūsų gąsdinti – specializuotose parduotuvėse galite įsigyti specialių rinkinių-sistemų, kurios padės savo rankomis surinkti gražias ir funkcionalias duris stumdomai spintai, žinoma, jei aiški visų technologinių darbų seka.

Kategorija:

Aprašymas

Spintos stumdomos durys

Baldai, kaip Spintos stumdomos durys kaina, kurios dar ne taip seniai buvo laikomos visiškai egzotiškais interjero daiktais.

Kažkada tokius baldus buvo galima pamatyti tik blizgiuose kataloguose ar labai turtinguose butuose, pamažu įsiliejo į vidutinės šeimos kasdienybę. 

Tokie baldų dizainai sujungia praktiškumą, erdvumą ir naudingos erdvės ekonomiškumą, o prie viso to – jie labai gerai įsilieja į kambario interjerą, dažnai tampa pagrindiniu jo dizaino elementu.

Spintos stumdomos durys

Virtuvės baldai, straipsniai apie juos čia.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Spintos stumdomos durys”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *