Pradinis » 12 mažos virtuvės baldų dizaino patarimų

12 mažos virtuvės baldų dizaino patarimų

Ar turite mažą virtuvę ir ieškote būdų, kaip paversti ją funkcionalia ir stilinga erdve? Štai 12 žaismingų ir kūrybingų dizaino patarimų, kurie padės jums maksimaliai išnaudoti kiekvieną centimetrą!

 1. Sulankstomi baldai – jūsų geriausi draugai! Sulankstomi stalai ir kėdės leidžia lengvai prisitaikyti prie situacijos – vieną akimirką turite vietos vakarienei, kitą – daugiau erdvės šokiams!
 2. Magnetinės sieninės lentynos – puikiai tinka prieskoniams ir metaliniams įrankiams. Be to, atrodo kaip tikri meno kūriniai ant sienos.
 3. Pakabinami puodų laikikliai – išlaisvina spinteles ir suteikia jūsų virtuvei profesionalaus šefės pojūtį.
 4. Ištraukiami stalviršiai – prireikus papildomos vietos maisto ruošimui, šie stalviršiai yra stebuklingi. Kai nereikalingi, jie dingsta kaip burtų lazdelės mostelėjimu.
 5. Sieninės lentynos su veidrodžiais – veidrodžiai visada padidina erdvę ir suteikia šviesos. Taigi, kodėl nepadarius to ir virtuvėje?
Virtuvės baldai
 1. Kampinės spintelės su sukamaisiais mechanizmais – lengva pasiekti visus daiktus, net ir tuos, kurie paprastai „paslėpti“ kampe.
 2. Aukštos spintelės – maksimaliai išnaudoja vertikalią erdvę, o viršutinės lentynos puikiai tinka mažiau naudojamiems daiktams.
 3. Pakabinami stalo įrankių laikikliai – visada po ranka ir neužima stalviršio vietos. Tarsi jūsų įrankiai šoktų ant sienos!
 4. Slenkančios spintelių durys – puikus būdas sutaupyti vietos ir pridėti modernumo jūsų virtuvei.
 5. Stalviršiai su integruotomis pjovimo lentelėmis – praktiški ir vietą taupantys sprendimai. Neleiskite pjovimo lentelėms užimti viso stalviršio!
 6. Maži baro staleliai – puikus sprendimas nedidelei virtuvei. Kompaktiškas ir jaukus, idealiai tinka greitam pusryčiui ar kavos puodeliui.
 7. Mobilios virtuvės salelės – lengvai perstumdomos ir pritaikomos pagal jūsų poreikius. Kai nereikia, jos gali būti laikomos kampe, o prireikus – atvyksta į pagalbą!
virtuvės spintelės

Šie mažos virtuvės baldų dizaino patarimai padės jums sukurti erdvę, kurioje bus ne tik patogu, bet ir smagu gaminti. Pasitelkite šiek tiek kūrybiškumo ir žaismingumo, ir jūsų maža virtuvė taps puikia vieta kiekvienam kulinariniam nuotykiui!

Skaityti  30 mažos virtuvės baldų idėjų taupant vietą

Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *