Pradinis » Virtuvės baldų furnitūra
|

Virtuvės baldų furnitūra

Virtuvės baldų furnitūra

Virtuvės baldų furnitūra, kaip išsirinkti aukštos kokybės furnitūrą ir kokios įmonės pasiūlymai šiuo metu laikomi geriausiais, mes apsvarstysime žemiau esančioje apžvalgoje.

virtuves baldu furnitura

Virtuvės baldų furnitūra ir visa jos įranga visada yra paslėpta nuo smalsių akių. 

Tikriausiai daugelis žmonių nesuteikia didelės reikšmės jos pasirinkimui ir tiesiog nusiperka  jos pigesnį variantą.

Tačiau nebrangi ir nekokybiška furnitūra tikrai pasijaus po poros metų. 

Pavyzdžiui, kai spintos durys nustoja normaliai atsidaryti arba fasadas staiga nukrenta tiesiai ant galvos. Už visa tai atsako kokybiška virtuves baldu furnitura.

Tvirtinimo detalės

Bet kaip išsirinkti gerą, patikimą, kokybišką furnitūrą ir nemokėti per didelės kainos? 

Kokia virtuvės furnitūra reikalinga?

Sunku suprasti, kiek galite sutaupyti furnitūrai, nežinant tiksliai ko tikrai reikia.

Taigi, nedidelė ekskursija. 

Paprastai ji skirstomas į dvi rūšis – priekinę ir tvirtinamą. Priekinė atlieka daugiau dekoratyvines funkcijas, o tvirtinimo elementai reikalingi baldų elementams sujungti.

virtuves baldu furnitura

Ištraukiamos sistemos, rankenos, baldų kojelės, spintelių vyriai, indų džiovintuvai, kėlimo mechanizmai, durų uždarymo įtaisai, stalviršių staljuostės, dujų keltuvai-visa tai yra virtuvės komplekto priedai. virtuves baldu furnitura ir jums tikrai reikės beveik visoko!

Durelių lankstai

hettich

Paėlimo mechanizmai naudojami atidarant spintos duris aukštyn. Tai taupo turimą erdvę ir yra naudinga mažoms virtuvėms.

aventos

Dujinis pakėlimo, nuleidimo mechanizmas, reikalingas sklandžiam durelių atidarymui, uždarymui horizontalioje padėtyje. Ir taip pat laikyti duris atidarytas tam tikroje padėtyje.

virtuves baldu furnitura

Virtuvės durelių lankstai yra atsakingi už sklandų durelių atidarymą. Ir jei reilingo sistemos galima atsisakyti (pavyzdžiui, taupumo sumetimais), tai be lankstų išsiversti vargu ar pavyks.

Lankstai gali būti viršutiniai, pusiniai, išoriniai, vidiniai, kampiniai, tiesūs – čia nesigilinsiu, tiesiog žinokite, kad kiekvienam virtuvės spintelės tipui jums reikės skirtingų tipų durelių lankstų

Skaityti  Kargo krepšys

Blum ir Hettich. Virtuvės baldų furnitūra

Blum ir Hettich yra laikoma aukščiausios klasės furnitūra. 

Joje yra Tip -On sistema, AVENTOS ir Cargo – apskritai viskas virtuvės baldams ir jų patogumui ir funkcionalumui.

Jei norite daugiafunkcinės virtuvės su moderniomis laikymo sistemomis, kėlimo mechanizmais ir automatiniais durų uždarymo įtaisais, tuomet įsigykite Blum ar Hettich furnitūrą.

virtuves baldu furnitura
virtuves baldu furnitura
virtuves baldu furnitura

Jei tikrai norite sutaupyti pinigų įsigydami furnitūra virtuvės baldams, rinkitės GTV, Star ir kitas šios kategorijos kompanijas  nors tai nėra brangu, tačiau tai toli gražu ne blogiausia kokybė.

Kaip virtuvės baldų gamintojai, galime patarti nedvejoti ir derinti kelių kompanijų furnitūrą pavyzdžiui, apatinėse spintelėse įrangą stalčiuose naudokite Blum atidarymo sistemas, o viršutinėse spintelėse Hettich stumdomas sistemas.

Furnitūra virtuvės baldams, žiūrėkite į tai atsakingai. Juk nesinorėtų po kelių metų užsiimti virtuvės baldų remontu. Kainos virtuvės baldų komplektai, daugiau informacijos rasite čia.

Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *