Baldų furnitūra

Baldų furnitūra ne tik supaprastinta baldų surinkimo procesą, bet ir lieka nematoma atlikto darbo pabaigoje. 

Baldų rankenėlės virtuvės baldams
Baldų rankenėlės virtuvės baldams
Baldų rankenėlės virtuvės baldams yra visiškai skirtingos, tačiau renkantis įvairius variantus keliami bendri reikalavimai
Kargo krepšys
Kargo krepšys
Kargo krepšys.ištraukiamas kargo krepšys ar tikrai tai patogu?Kargo krepšys virtuvei – tai praktiški baldų elementai, kuriuose patogu sutalpinti butelius su įvairiais įdarais, taip pat stiklainius...
Stalo įrankių dėklai
Stalo įrankių dėklai
Kiekviena šeimininkė siekia, kad virtuvėje būtų specialūs dėklai įvairiems stalo įrankiams sudėti.
Virtuvės baldai be rankenėlių
Virtuvės baldai be rankenėlių
Virtuvės baldai be rankenėliųPopuliarus virtuvės baldai be rankenėlių šiuolaikinių virtuvių dizainas numato galimybę, kaip rankenėlių nebuvimą mūsų įprastu supratimu virtuvės balduose.
Lentynų laikikliai
Lentynų laikikliai
Lentynų laikikliai.Lentynų laikikliai, baldų rinkoje yra labai įvairių sprendimų susijusių su lentynų laikikliais.Įprastai jie padalyti į stiklo ir medžio drožlių plokščių tvirtinimo detales, lentynų laikiklius.
Virtuvės baldų furnitūra
Virtuvės baldų furnitūra
Virtuvės baldų furnitūraVirtuvės baldų furnitūra, kaip išsirinkti aukštos kokybės furnitūrą ir kokios įmonės pasiūlymai šiuo metu laikomi geriausiais, mes apsvarstysime žemiau esančioje apžvalgoje.
blum aventos
Blum Aventos pakėlimo mechanizmai
Pakėlimo mechanizmai Blum AventosNorėjau rasti bent dalelę informacijos apie tai, ką reiškia žodis Aventos, bet nieko neradau. Straipsnis apie pakėlimo mechanizmai Blum Aventos.

Šiuolaikinėje baldų furnitūros rinkoje galite rasti daugybę tvirtinimo detalių įvairiems baldams surinkti, visa tai padidina pagamintų baldų patikimumą ir tarnavimo laiką.