Pradinis » Virtuvės baldai iš Lenkijos
| |

Virtuvės baldai iš Lenkijos

Virtuvės baldai iš Lenkijos

Virtuvės baldai iš lenkijos. Viena populiariausių baldus eksportuojančių šalių yra Lenkija, kuri užtikrintai užima vieną ryškiausių vietų baldų parduotuvėse – būtent apie ją ir bus kalbama šiame straipsnyje. 

virtuves baldai

Taigi kodėl lenkiški virtuvės baldai tokie populiarūs?

Viena iš svarbiausių ir didžiausių užduočių ir galvos skausmų virtuvės baldų – virtuvės komplektų, yra baldų pasirinkimas. Kokie tai virtuvės baldai ir kuo gali skirtis virtuvės baldai Lenkiški ir vietinių meistrų, gamintojų.

Virtuvės komplektai

Lenkijos baldų grupės yra pirmajame užsienio gamintojų ešelone dėl kelių priežasčių. Pažvelkime į juos atidžiau.

Ekologiškumas. Virtuvės baldai iš Lenkijos

Pagrindinė medžiaga virtuvės baldų gamybai naudojant lenkišką technologiją yra MDF – visiškai aplinkai nekenksmingas produktas, visiškai hipoalergiškas ir nekeliantis grėsmės žmonių sveikatai . Jis pagamintas iš smulkių medienos dalelių, kurios yra suklijuotos parafinu ir linginu – natūralios kilmės produktais.

Pastaba! 

Reikėtų pažymėti, kad MDF ne visada galėjo pasigirti tokiomis savybėmis kaip ekologiškumas ir atsparumas drėgmei – plokštės, pagamintos naudojant seną technologiją, buvo visiškai priešingos užsienio kolegoms, kurios buvo gaminamos artimiausioje praeityje. Kaitinant, ji išskirdavo nuodingus dūmus, o sistemingai patekus  drėgmei galėdavo sulūžti nuo savo svorio.

Medžiaga, skirta lenkiškiems baldams, yra pagaminta pagal Europos standartus ir yra privalomai sertifikuojama, kol ji bus gaminama kaip pagrindas. Tai garantuoja aukštą kokybės lygį ir visų būtinų gamybos sąlygų laikymąsi.

Pelningumas. Virtuvės baldai iš Lenkijos

Ne paslaptis, kad kokybė yra tiesiogiai proporcinga galutinio produkto kainai, tačiau, nepaisant to, kad virtuves baldai is lenkijos, Lenkija yra užsienio tiekėja, jos gaminamų baldų grupės šiandien laikomos vienu ekonomiškiausių pasiūlymų. Tai pasiekiama racionaliai paskirstant ir naudojant eksploatacines medžiagas, kurių kaina iš esmės yra lemiamas veiksnys nustatant baldų kainą (Sužinokite, kaip pasirinkti baldus virtuvei).

Skaityti  Balta blizgi virtuvė namas butas

Kaip žinote, MDF yra gana brangi medžiaga ir jei visas komplektas bus pagamintas tik iš jos, tai neigiamai paveiks galutinę jo kainą. Ši problema buvo išspręsta naudojant kombinuotą surinkimą, kuris yra ypatingas požiūris į virtuvės komplekto projektavimą – jį sudaro brangių medžiagų naudojimas tik ten, kur to reikia.

virtuvės baldai iš lenkijos

Pavyzdžiui, pigesnė medžio drožlių plokštė gali būti spintelių šoninių ir galinių sienelių pagrindas, o MDF naudojamas tik priekinių elementų gamybai. Medienos drožlių plokštės taip pat yra daug tinkamesnė medžiaga stalviršiui – MDF šiam tikslui yra per minkštas ir bet koks vidutinis mechaninis poveikis gali palikti įdubimą ant jo paviršiaus.

Kitas lenkiškos virtuvės grupės bruožas yra ivirtuvės kaina – užsisakius komplektą iš esamos dizaino kolekcijos, jis jums bus pristatytas išardytas. 

Ši konfigūracija virtuves komplektai is lenkijos reiškia parinkimą pasidaryk pats kai pateikiamos išsamios instrukcijos + vaizdo įrašas, kaip surinkti jūsų įsigytą virtuvės baldų komplektą. 

Tai leidžia žymiai sutaupyti pinigų specialisto paslaugoms, kurios jums kainuotų gana didelę sumą.

Tekstūra

baldai lenkijoje

Lenkiški virtuves baldai lenkijoje gaminami iš MDF ir medžio drožlių plokščių, kurios yra padengtos specialia PVC danga – tai suteikia dekoratyvumo ir apsaugo nuo išorinių poveikių.

Plokštės dengimas gali būti atliekamas dviem būdais:

Laminavimas – plokštės padengiamos popierinėmis dervos medžiagomis, veikiant aukštam slėgiui. Šiuo metodu pagaminta danga turi vienodą struktūrą, taip pat drėgmei atsparią ir ugniai atsparią struktūrą.

Virtuvės komplektai iš Lenkijos

Postformavimas – tokio tipo dangai naudojama laminuota medžiaga, kuri gali atlaikyti dideles apkrovas ir pasižymi dideliu stiprumu. Tai atspariausia dilimui ir patvariausia danga iš visų turimų analogų.

Pastaba! 

Be minėtų dengimo būdų, yra ir laminavimas – apdailos plėvelės klijavimas prie paviršiaus naudojant lipnią kompoziciją. Tokiu būdu gauta danga yra minkštesnės struktūros nei minėti analogai, todėl virtuvės baldų gamybai praktiškai nenaudojama.

Be kombinuotų virtuves baldai lenkijoje iš medienos turinčių medžiagų, Lenkijos gamintojai baldus gamina ir iš medžio masyvo. Dažniausiai šiems tikslams naudojama tradicinė mediena – bukas, alksnis, pušis ir kt. Šiuo atžvilgiu lenkiškos virtuvės kėdės išsiskiria visiškai prieinama kaina, palyginti su kitais užsienio kolegomis.

Skaityti  Virtuvės komplektai
virtuves baldai lenkijoje

Nepaisant tradicinių veislių vyravimo – Lenkijos gamintojų, yra ir koncepcijų, pagamintų iš egzotiškų miškų. Šiuo tikslu virtuvės komplektai iš lenkijos naudojamos tokios rūšys kaip: vengė, juodmedis, raudonmedis ir kitos – jei esate egzotikos gerbėjas, tuomet, be abejo, galite rasti tinkamą tekstūrą savo skoniui.

Lenkiškų virtuvės baldai iš lenkijos egzotiškų baldų išskirtinis bruožas – kombinuota daugiasluoksnė struktūra, kuri padeda sumažinti jų savikainą nepakenkiant išvaizdai. Jis pagrįstas brangios medienos lukšto naudojimu, kuris naudojamas pigesniems pagrindams dekoruoti. Taigi prekės kaina ženkliai sumažėja ir tuo pačiu jo išvaizda nepatiria jokių didelių pokyčių.

Virtuvės baldai iš Lenkijos

Pagrindinis lenkiškų virtuvės baldų privalumas – sėkmingas koncepcijų ir prioritetų derinimas. Tai yra labiausiai pageidaujamas pasirinkimas tiems, kurie nori sutaupyti pinigų ir tuo pačiu gauti neblogą rezultatą.

virtuvės baldai iš lenkijos

Suteikdami jam pirmenybę, už labai priimtiną kainą gausite europietišką kokybę, kuri džiugins savo grožiu ir ilgaamžiškumu.

Virtuvės baldai be rankenėlių straipsnis kuris gali sudominti norint pasirinkti virtuvinį komplektą.

Buitinė technika baldams, straipsniai čia.

O ką galvojate Jūs apie baldus iš Lenkijos?

Pasidalinkite savo patirtimi, mintimis komentaruose.

Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *