Pradinis » Komoda
| |

Komoda

Kas ta komoda?

Sunku įsivaizduoti namo interjerą be stalčių bloko, mums žinomo kaip komoda. 

komoda

Šio baldo protėvis yra skrynia. 

Kadangi daiktus laikyti ir išimti iš skrynios nėra taip patogu, kiek vėliau vietoj vieno dangčio atsirado geniali prancūzų idėja, gimė skrynia su dėžėmis. 

Kuri vėliau buvo pavadinta komoda.

komoda

Komodos paskirtis baldų interjere

Komoda interjere yra patogu, nes joje galima sudėti įvairiausius daiktus. 

Dėl kelių didelių stalčių joje telpa gana daug daiktų. 

komoda

Šiais laikais, kaip ir skrynių laikais, interjere klasika yra tada, kai komodą patalpini į miegamojo interjerą. Toks standartinis sprendimas pateisinamas tuo, kad jame patogu laikyti patalynę ir tam tikrus reikmenis. Vizualiai tai neapkrauna erdvės, todėl daugelis miegamajame mieliau palieka vieną komodą ir atsisako spintos.

Vaikų kambaryje komoda taip pat labai patogu.

vaiku kambario komodos

Kad po namus nesimėtytų dešimtys žaislų, labai patogu juos laikyti komodoje. 

Todėl jos dėka daug lengviau palaikyti tvarką vaiko kambaryje.

Verta paminėti, kad komodos dizainas gali kardinaliai skirtis pagal aukštį, plotį, naudojimo paskirtį, medžiagą, stalčių skaičių ir kt. Perkant gatavą gaminį, neretai jis parduodamas su lova, spinta ir naktiniu staliuku. 

Dizainerio paruoštiems baldams skiriamas ypatingas dėmesys. 

komodos
komodos
komodos
komodos

Tokie daiktai yra unikalūs, todėl retai parduodami kartu su likusiais baldais, dažniau tai yra savarankiškas vienišas sprendimas, traukiantis entuziastingus žvilgsnius. Originali išvaizda – dažnai kurioziškos, brangios medžiagos ir žinomas pavadinimas paverčia dizainerių sukurtas komodas ne tik ne pigiu malonumu, bet ir itin populiaria preke tarp turtingų žmonių

Gamybos medžiagos

Komodos kaina stipriai priklauso nuo medžiagos, iš kurios ji pagaminta. 

komoda
komoda
komoda

Biudžetiniai modeliai yra pagaminti iš medžio drožlių plokštės, tai yra standartinis ir labiausiai paplitęs dizainas. Jos gana paprastos išvaizdos, tačiau reikia pasakyti, kad tokios komodos interjere taip pat atrodo įdomiai. Belieka pasirinkti įdomesnius fasadus jų dizainą.

komoda

Kad komoda interjere neatrodytų vieniša, virš jos dažniausiai kabinamas paveikslas, jei tai svetainė. Veidrodis virš komodos, kai kalbame apie prieškambario dizainą ir patogumą. Tačiau abiem atvejais nereikia rinktis per didelio ar per mažo pakabinamo objekto.

komodos
komoda

Straipsnis apie lovas, kuris turėtų Jums patikti.

Skaityti  Miegamojo dizainas tiktok

Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *