Pradinis » Stalo įrankių dėklai

Stalo įrankių dėklai

Stalo įrankių dėklai.

Stalo įrankių dėklai. Tvarkingas virtuvės reikmenų išdėstymas stalčiuose ir lentynose. 

stalo įrankių dėklai

Kiekviena šeimininkė siekia, kad virtuvėje būtų specialūs padėklai įvairiems indams. 

Tokie dėklai yra įvairių tipų, skiriasi funkcionalumu, dizainu ir kaina.

Ypatumai. Stalo įrankių dėklai.

Stalo įrankių dėklas yra mažas stalčius, kurio konstrukcija susideda iš atskirų sekcijų, skirtų tam tikro tipo stalo įrankiams laikyti. Paprastai šie priedai turi nuo 4 iki 6 sekcijų ir skiriasi dydžiu, todėl juos galima nesunkiai priderinti prie virtuvės stalčiaus dydžio. Šių įrenginių plotis gali būti nuo 30 iki 90 cm, aukštis – nuo ​​15 iki 30 cm, o gylis – nuo ​​40 iki 60 cm.

stalo įrankių dėklai

Erdvioms virtuvėms, kuriose įrengti erdvūs moduliai, dažniausiai perkami dviaukščiai stalo įrankių dėklai.

Skirtingai nuo standartinių modelių, kurie naudojami tik šakučių ir šaukštų laikymui, juose taip pat gali tilpti tokie nepakeičiami priedai kaip sietelis, plaktuvas, kiaurasamtis ir bulvių skustuvas.

Toks virtuvės reikmenų organizatorius turi daug privalumų, iš kurių pagrindinis yra ergonomika. Tokio paprasto prietaiso dėka kiekviena šeimininkė turi galimybę patikimai paslėpti šakutes, šaukštus ir kitus indus nuo smalsių akių, o dengiant stalą jų ieškoti nereikia, nes jie visada po ranka.

stalo įrankių dėklai

Be virtuvės smulkmenų laikymo ir pakavimo, šie stalo įrankių dėklai susidoroja su dar viena svarbia užduotimi jie tarnauja kaip vieta džiovinimo prietaisams. Kalbant apie minusus, jų nėra, išskyrus aukštas tam tikrų modelių, pagamintų iš aukštos kokybės medžiagų, kainas.

Šiandien virtuvės stalo įrankių dėklai rinkoje pateikiami didžiuliu asortimentu. 

Stalo įrankių dėklai skiriasi vienas nuo kito, skirtingos ir gamybos medžiagos.

Metalinis. 

Nerūdijančio plieno gaminiai pasižymi ilgu tarnavimo laiku. Jie atsparūs valymui su plovikliais, nebijo neigiamo vandens poveikio. Vienintelis šių prietaisų trūkumas metalinis dėklas kelia triukšmą išskleidžiant ar išimant virtuvės prietaisus.

metalinis

Medinis. 

Natūralaus medžio masyvo aksesuarai atrodo elegantiški ir brangūs. Dažniausiai jie perkami ilgalaikiam įrankių saugojimui. Medinis padėklas netinka kasdieniam naudojimui, nes masyvas greitai sugeria drėgmę, deformuojasi ir susidaro grybelis.

medinis

Plastmasinis. 

Šie aksesuarai yra labiausiai paklausūs tarp namų šeimininkių. 

Skaityti  Baldų rankenėlės virtuvės baldams

Taip yra dėl mažos jų kainos, konstrukcijos lengvumo ir didelio stiprumo. 

stalo įrankių dėklai

Plastikiniai indai yra atsparūs plovikliams, riebalams ir drėgmei. 

Be pirmiau minėtų variantų, taip pat galite rasti ekstravagantiškų padėklų modelių su originalia apdaila aksomo ir odos pavidalu. Tačiau jie nėra praktiški ir dažniausiai perkami kolekciniams daiktams laikyti.

Stalo įrankių dėklai pagaminti iš plastiko. 

Jie yra labai paklausūs tarp namų šeimininkių, nes leidžia patogiai laikyti virtuvės reikmenis ir puikiai atrodo modernių virtuvių interjere.

irankiams deklas

Dėklų dizainas yra santūrus. Konstrukcija surenkama iš 6 pilkų padėklų, jų plotis 38 cm, ilgis 49 cm. Tokį modelį gali sau leisti įsigyti kiekvienas, nes jis nebrangus. Vienintelis minusas gamintojas nepasivargino pasirinkdamas spalvų paletę.

Prieš perkant tokį svarbų virtuvės aksesuarą kaip stalo įrankių dėklą, reikia atsižvelgti į kai kuriuos rodiklius. Kadangi šaukštai, šakutės ir kiti prietaisai turi būti nuolat sterilūs, švarūs ir po ranka, reikia atkreipti dėmesį į konstrukcijos dydį, sekcijų skaičių ir ventiliacijos angų buvimą.

Pažymėtina, kad tokio paties modelio stalo įrankių dėklas gali puikiai tikti vienai virtuvei, bet visai nenaudingas kitai.

Populiariausi stalo įrankių dėklai yra pagaminti iš plastiko.

stalo įrankių dėklai

Renkantis stalo įrankių dėklą ekspertai rekomenduoja atkreipti dėmesį į šiuos kriterijus.

Medžiaga, iš kurios pagamintas gaminys, atitikimas virtuvės interjerui.

padeklai

Stalo įrankių dėklas turi būti parinktas standartiniams virtuvės stalčių dydžiams, tam pirmiausia reikia išmatuoti stalčių.

Gaminio talpa, dėklo skyriai turėtų leisti dėti įvairaus tipo prietaisus ne tik šakutes ir šaukštus.

padeklai

Gamybos medžiaga, nuo jos priklauso įrankių dėklo naudojimo laikas.

stalo įrankių dėklai

Daugiau apie baldų furnitūra.

 • Miegamojo Interjeras: Tapetai, Kurie Suteiks Jūsų Ervei Unikalumo

  Miegamojo Interjeras: Tapetai, Kurie Suteiks Jūsų Ervei Unikalumo

  Tapetai yra puikus būdas suteikti miegamojo interjerui charakterio ir stiliaus. Jie gali visiškai pakeisti kambario atmosferą ir padėti išreikšti asmeninį skonį. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip pasirinkti tinkamus tapetus miegamajam, kokios yra dabartinės tendencijos ir kaip juos derinti su kitais interjero elementais. Pasidalinsime idėjomis, kaip naudoti tapetus, kad jūsų miegamasis taptų jaukus ir stilingas. Kodėl Rinktis…

  Skaityti daugiau


 • Miegamojo interjeras nuotraukos: Idėjos, Patarimai ir Įkvėpimas

  Miegamojo interjeras nuotraukos: Idėjos, Patarimai ir Įkvėpimas

  Įvadas į miegamojo interjero nuotraukas Nuotraukos yra esminė miegamojo interjero kūrimo dalis, nes jos padeda vizualizuoti galutinius rezultatus ir suteikia daug įkvėpimo. Peržiūrėdami miegamojo interjero nuotraukas, galite rasti naujų idėjų, kaip sukurti stilingą ir jaukų miegamąjį, pritaikant įvairius dizaino sprendimus. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip pasirinkti tinkamas nuotraukas, kokius stilius ir spalvų derinius naudoti, taip pat…

  Skaityti daugiau


 • Mažo Miegamojo Interjeras: Idėjos ir Patarimai

  Mažo Miegamojo Interjeras: Idėjos ir Patarimai

  Mažas miegamasis gali būti iššūkis, tačiau su tinkamais sprendimais jis gali tapti jaukia ir funkcionalia erdve. Norint maksimaliai išnaudoti mažą erdvę, svarbu atkreipti dėmesį į baldų pasirinkimą, spalvų paletę ir organizavimo sprendimus. Šiame straipsnyje aptarsime keletą idėjų ir patarimų, kaip sukurti stilingą ir patogų mažo miegamojo interjerą. Spalvų Pasirinkimas Spalvos yra esminis interjero elementas, kuris…

  Skaityti daugiau


 • Jaukus miegamojo interjeras: Patarimai, idėjos ir įkvėpimas

  Jaukus miegamojo interjeras: Patarimai, idėjos ir įkvėpimas

  Įvadas į jaukų miegamojo interjerą Jaukumas miegamajame yra esminis faktorius, siekiant sukurti poilsio ir atsipalaidavimo vietą, kurioje galėtumėte atgauti jėgas po ilgos dienos. Miegamasis turėtų būti erdvė, kurioje jaustumėtės saugiai ir ramiai, ir kurioje būtų malonu pabusti kiekvieną rytą. Šiame straipsnyje pateiksime išsamius patarimus ir idėjas, kaip sukurti jaukų miegamojo interjerą, atsižvelgiant į spalvas, baldus,…

  Skaityti daugiau


Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *