slankiojančios durys

Slankiojančios durys

Slankiojančios durys

Slankiojančios durys, stumdomos durys spintose atrodo gražiai ir moderniai interjere. 

Tačiau svarbiausia, kad šios durys yra tarsi gelbėtojas mažiems butams ar ankštoms erdvėms – jų funkcionalumas įspūdingas.

Spinta yra būtina kiekvienam žmogui. Šis baldas puikiai susidoroja su užduotimi tvarkingai laikyti skalbinius, daiktus ir drabužius.

slankiojančios durys

Kartais kambario dydis neleidžia įsigyti standartinių dydžių spintos. Baldų rinkoje šiandien gausu pasiūlymų kas gali pagaminti drabužių spintą pagal jūsų individualų užsakymą.

slankiojančios durys

Slankiojančios durų sistemos spintos ilgą laiką buvo labai madinga ir patogi interjero detalė.Dauguma žmonių turi mažus butus, todėl daugelis renkasi spintas su durimis, kurios juda skirtingomis kryptimis.

slankiojančios durys

Stumdomos durys kaina priklauso nuo mechanizmo, sistemos kurią pasirinksite.

Rinkoje yra daug gamintojų siūlančių tokias sistemas.

Slankiojančios spintos durys puikus pasirinkimas mažuose butuose. Jos turi savų privalumų kaip ir trūkumų. Vienas iš trūkumų dėl dulkių, kurios per ilgą laiką papuola į tokio tipo spintą, dėl konstrukcijos sandarumo.

Tokio tipo spintos nepakeičiamas sprendimas mažose erdvėse. Taip pat jos puikiai susitvarko užpildant erdvę nuo grindų iki lubų. Yra tokių profilių kur nelabai suprasi ar tai durys ar siena.

Stumdoma spinta turi tam tikrą sistemą, kurios dėka atidaromos tokio tipo durys. 

Nuo jos pasirinktos sistemos, kokybės charakteristikų priklauso jo tarnavimo laikas, naudojimo patogumas ir montavimo būdai.

Populiarios spintų sistemos

Apima du profilius: viršutinį ir apatinį, kurie tvirtinami baldų rėmo viduje. Viduje yra bėgių kreiptuvai, užmaskuoti nuo akių. Būtent išilgai juda volai. Apačioje esantis profilis patiria pagrindinę apkrovą, o viršutinis yra naudojamas atramai ir yra skirtas nukreipiančiajai funkcijai atlikti.

profilis

Plienas

Jis naudojamas biudžetinėms spintų sistemoms. Privalumai yra padidėjęs stiprumas, patikimumas, ilgaamžiškumas ir praktiškumas. Baldai su furnitūra, pagaminti iš tokios medžiagos, tarnaus ilgai, tačiau tik tuo atveju, jei jiems bus taikoma priežiūra.

plieno profilis

Aliuminio profiliai

Skaityti  Spintos stumdomomis durimis

Tokių produktų kaina nėra pigi. Iš jo gaminami bėgių ir durų varčių rėmai. Tokios durys veikia sklandžiai, eksploatacijos metu neskleidžia garsų ir turi puikius veikimo parametrus.

aliuminio profilis
aliuminio profiliai
slankiojančios durys
slankiojančios durys

Domina virtuvės baldai? Galite rasti informacijos pereidami čia.

Paskelbė123baldai
Ankstesnis įrašas
Spintos
Kitas įrašas
Spintos stumdomomis durimis
Parašykite komentarą
Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.