Pradinis » Kargo krepšys

Kargo krepšys

Kargo krepšys.

ištraukiamas kargo krepšys ar tikrai tai patogu?

Kargo krepšys

Kargo krepšys virtuvei – tai praktiški baldų elementai, kuriuose patogu sutalpinti butelius su įvairiais įdarais, taip pat stiklainius su prieskoniais, aliejais ir kruopomis. 

kargo krepšys

Sistema yra metalinių krepšelių pavidalo, kuriuos galima įmontuoti tiek į viršutinę, tiek į apatinę virtuvės komplekto dalį.

Dažniausia tai aptinėse spintelėse imontuojami ištraukiami krepšiai.

Užimdami mažai vietos, šios sistemos vis dėlto pasižymi nuostabiu pajėgumu, o kiekvienas saugomas daiktas užima griežtai savo vietą.

kargo krepšys

Visų pirma, rekomenduojama rinktis sistemą su švelniu uždarymu, tyliu pritraukimu. Uždarymo dėka mechanizmas užsidarys be staigių judesių ar nemalonių garsų. 

Būtinai atkreipkite dėmesį į maksimalią gaminio apkrovą ir neperkraukite sistemos. 

kargo krepšys

O kad krepšio viduje esantys konteineriai būtų kuo stabilesni, patartina papildomai įsigyti specialius skirstytuvus.

Pageidautina, kad kargo krepšys ir jo laikiklių metalui būtų atlikta chromavimo procedūra cinkuojant – tada gaminys bus patvarus ir gali būti saugiai naudojamas daugelį metų.

kargo krepšys

Svarbu teikti pirmenybę patikimiems gamintojams, kurių gaminių kokybė nekelia abejonių. Nebrangūs krepšiai, kaip taisyklė, turi nekokybiškus tvirtinimo elementus ir pritraukimo sistemas, kuriuos ilgai naudojant greitai atsipalaiduoja konstrukcijos detalės ir pradeda kelti problemų. Apie stalo įrankių dėklus informacija čia.

cargo

Tokių krepšių buvimas virtuvėje yra ne tik patogus, bet ir stilingas. Gausus modelių ir dizaino asortimentas leis išsirinkti savo krepšį kuris atitiks jūsų lūkesčius.

Virtuvės baldai

Skaityti  Blum Aventos pakėlimo mechanizmai

Similar Posts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *