Raudoni juodi virtuvės baldai

Raudoni juodi virtuvės baldai

Raudoni juodi virtuvės baldai

Raudona su juoda – raudoni juodi virtuvės baldai yra ryškus ir drąsus spalvų derinys, kurį ne kiekvienas žmogus nuspręs naudoti savo virtuvėje.

Raudoni juodi virtuvės baldai

Tokį interjerą retai galima pamatyti realiame gyvenime, nepaisant to, kad šie du kontrastingi atspalviai puikiai dera. Tokį stilių renkasi ekscentriški, savimi pasitikintys ir impulsyvūs žmonės, nemėgstantys laikytis taisyklių.

juoda spalva

Raudona spalva yra gana agresyvi, o juoda suteikia dar daugiau išraiškos ir dramatiškumo. Šiomis spalvomis pagaminta virtuvė ne itin tinka jaukiems šeimos pasisėdėjimams, tačiau bus puiki vieta romantiškai vakarienei žvakių šviesoje.

Raudoni juodi virtuvės baldai

Svarbiausia nenaudoti daug raudonos spalvos. Negalima leisti, kad kambarys degtų. Idealiai tinka abi šias spalvas papildyti ramesniais ir neutralesniais atspalviais, kurie slopina agresiją ir daro atmosferą patalpoje patogesnę ir ramesnę.

raudona spalva

Juoda blizgi spalva apatinės virtuvės baldų spintelės, raudona blizgi viršutinės virtuvės spintelės – galbūt vienas iš labiausiai paplitusių virtuvės baldų variantų. 

Raudoni juodi virtuvės baldai

Kaip įrengti virtuvės komplektą šiomis sodriomis spalvomis. Puikiai tinka kuriant šiuolaikinius stilius, tokius kaip minimalizmas ir aukštosios technologijos.

juodi baldai
juoda virtuve
juodi baldai
raudoni baldai
raudoni baldai

Buitinė technika jūsų virtuvės baldams, visa informacija čia.

Raudonos ir juodos spalvos derinys gali atrodyti ekstravagantiškai, jausmingai ar aistringai, gali išreikšti įvairiausius stilius. Turėti virtuvę su tokiu deriniu nėra pakankamai lengva – joje ne visada pavyks emociškai atsipalaiduoti. Tačiau viskas priklauso nuo smulkmenų. 

Kiek ir kokios spalvos ir kokių detalių pridėti, kad būtų sukurtas harmoningas raudonos ir juodos spalvos interjeras.

Ką manote Jūs? Pasidalinkite komentaruose savo nuomone.

Skaityti  Virtuvės baldai 2022 remontas namuose
Paskelbė123baldai
Ankstesnis įrašas
Buitine technika su defektais
Kitas įrašas
Virtuvės baldai pagal užsakymą
Parašykite komentarą
Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.