Baltarusiški baldai

Baltarusiški baldai

Baltarusiški baldai. Puiki kokybė ir kaina.

Baltarusiški baldai labai vertinami ir Europos rinkoje.

Europos vartotojai jau seniai atkreipė dėmesį į baltarusiškų baldų kokybę, išskirtinius dizaino sprendimus, ilgą tarnavimo laiką, baldų kainą ir kokybę viskas viename. 

Baltarusiški baldai

Baltarusijos gamyklos, kaip taisyklė, laikosi griežtų gamybos standartų, naudoja aukštos kokybės medžiagas ir patikimą furnitūrą. Šiandien baldų rinkoje galite rasti įvairių gamintojų prekių iš Baltarusijos.

Jūsų dėmesiui siūlome, mūsų nuomone, geriausius Baltarusijos baldų gamintojus.

Rinkdamiesi įmonę, visų pirma, rėmėmės tikrų pirkėjų atsiliepimais, taip pat atsižvelgėme į gamybos apimtis, kainų politiką, asortimentą, platintojų tinklo platumą kokybę ir ilgaamžiškumą.

Baltarusiški baldai

Kai kuriuos baltarusiškų baldų gamintojus pateiksime šiame straipsnyje.

Anrex gamykla. Baltarusiški baldai.

gamina praktiškus ir modernius korpusinius baldus. 

Natūralios kokybiškos medžiagos, platus asortimentas, prieinama kainų politika. 

Baltarusiški baldai

Pirkėjai ypač atkreipia dėmesį į vieną dalyką, kad gamintojas negaili pinigų baldų įpakavimui, tai leidžia baldus transportuoti švelniau ir išvengti galimų subraižymų bei pažeidimų.

Remiantis vartotojų atsiliepimais, Anrex gamyklos baldai yra tinkamos kokybės, stilingi, puikiai pateikiami parduotuvėse. 

Baltarusiški baldai

Gal Jus domina nestandartinių baldų gamyba? Informacija čia.

Softform gamykla. Baltarusiški baldai.

klientams siūlo platų baldų asortimentą, tačiau didžiausio populiarumo sulaukė vaikų ir jaunuolio baldų kolekcijų dėka.

Dažniausiai pirkėjai skundžiasi neaiškiomis instrukcijomis ir pristatymo problemomis.

Bendra Baltarusijos ir Čekijos įmonė savo produkciją tiekia Rusijai, NVS ir Europai daugiau nei 20 metų.

Įmonės produkcija – tai ne tik jaukūs miegamieji ir svetainės kambariai, bet ir stilingi biuro baldai, sprendimai viešbučiams ir poilsio zonoms.

Skaityti  Itališki baldai

Remiantis klientų atsiliepimais, jie yra daugiau patenkinti šio gamintojo pasirinkimu, tačiau pasitaiko ir defektų, tačiau gamykla tokius klausimus išsprendžia per trumpiausią įmanomą laiką. Baldai be defektų puikiai tarnauja daugelį metų, tai patvirtina ir vartotojai.

svetainės

Gomelio baldų gamykla Progress

ši gamykla yra pirmaujanti minkštų baldų gamintoja Baltarusijoje.

Baltarusiški baldai kur Įmonė gali pasigirti daugybe diplomų ir apdovanojimų už dalyvavimą tarptautinėse parodose ir salonuose. Gaminys tradiciškai atitinka Europos kokybės standartus ir yra pagamintas iš aukštos kokybės, natūralių ir saugių medžiagų. Gaminamų baldų dizaino koncepcija atitinka šiuolaikinio vartotojo poreikius.

Gamyklos asortimentas labai didelis: yra ne tik sofos, bet ir pufai, foteliai, banketai, pagalvės. Baldai plačiai atstovaujami Rusijoje, NVS šalyse ir Europoje. Skundų tenka susidurti tik dėl problemų transportuojant dėl ​​neatskiriamų konstrukcijų.

svetainė

Gomeldrevo gamyklos baldai buvo įvertinti dėl medžio masyvo gaminių.

Tokie interjero daiktai, pasak vartotojų, išsiskiria ypatingu kilnumu ir yra kur kas labiau estetiškai subalansuoti nei modeliai iš laminuotos medžio drožlių plokštės. 

Gamykloje atliekamas visas gamybos ciklas nuo medienos ruošos iki gatavų gaminių sukūrimo, kas leidžia sumažinti išlaidas bei padaryti kilnius baldus pigesnius.

Gamintojas siūlo paruoštas kolekcijas, kurios leidžia įrengti visą butą vienu stiliumi. Asortimentas nėra mažas, o gamykla gamina baldus pagal individualų užsakymą pagal individualius projektus. Vieninteliai nepatogumai: sunkumai su pristatymu ir mažas platintojų tinklas.

minkšti baldai

Apie itališkus baldus informaciją rasite čia.

Zov-LenEuromebel garsėja savo virtuvėmis.

Baltarusijos baldų gamykla

Gamintojo virtuvės yra labai populiarios, todėl rinkoje pradėjo pasirodyti baldų klastotės, kaip rodo pirkėjai atsiliepimuose. Originalūs gaminiai „Zov-LenEuromebel“ išsiskiria kokybe ir ilgaamžiškumu.

Gamyboje naudojamos tik kokybiškos medžiagos, gamyba vykdoma modernia europietiška įranga. Klientai, užsisakydami baldus nuotoliniu būdu, giria vadybininkų darbą, tačiau dažnai lieka nepatenkinti pristatymo terminu ir skundžiasi aptarnavimo kokybe atstovybėse.

sofos

Virtuvės baldai iš Lenkijos, straipsnį skaitykite čia.

Skaityti  Virtuvės baldai iš Lenkijos

Jei ieškote ekologiškiausių ir saugiausių baltarusiškų baldų, primygtinai rekomenduojame atkreipti dėmesį į Molodechnomebel gamyklą. Gamintojas šiam klausimui skiria daug dėmesio ir vienintelis Baltarusijoje visiškai atsisako nitrolakų naudojimo.

Gamykla siūlo platų asortimentą: miegamieji, svetainės, minkšti baldai ir dar daugiau. Molodechnomebel pusė produkcijos apimties eksportuojama į Europą, kur prekės ženklas gana populiarus.

Dažniausiai pirkėjai skundžiasi sunkiai suprantama baldų surinkimo instrukcija, ir baldų kvapu perkant juos pirmą kartą.

virtuvės baldai

Ieškote pirkti šaldytuvo? Straipsniai apie šaldytuvus čia.

Straipsniai Baldų Furnitūra čia.

Buitinė technika baldams

O ką manote Jūs apie Baltarusiškus baldus?

Rašykite, komentuokite 🙂

Paskelbė123baldai
Ankstesnis įrašas
Lenkiški virtuvės baldai
Kitas įrašas
Itališki baldai
Parašykite komentarą
Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.