Buitinė technika

Buitinė technika

Buitinė technika reikalinga virtuvėje.

Buitinė technika. Naudingos buitinės technikos apžvalga.

Buitinė technika

Technologijų pažangos dėka maisto gaminimo virtuvėje procesas tapo daug greitesnis ir paprastesnis. Įvairūs buitiniai prietaisai leidžia daug lengviau paruošti ingredientus. Smulkinti, minkyti tešlą ir plakti jau seniai tai daroma be problemų. 

O automatiniai įvairių patiekalų ir pyragėlių gaminimo režimai išlaisvina kulinarijos specialistą nuo nuolatinės kontrolės. Užtenka sukrauti produktus į daugiafunkcinį puodą – multivarką, nustatyti norimą režimą ir po tam tikro laiko bus paruoštas kvapnus troškinys ar skanus biskvitas.

Buitinė technika

Tačiau papildant savo virtuvę įvairiais buitiniais prietaisais, galite susipainioti didžiuliame prekių ženklų asortimente. Nesuvokiant gaminio savybių, nesunku nusipirkti itin modernų įrenginį, kurio dauguma funkcijų jums netiks arba paprasčiausiai bus nereikalingos. 

Tokiu atveju, rizikuojate gerokai permokėti, kitaip išmesti pinigus į kanalizaciją.

Nereta situacija, kai reklamos suvilioti savininkai įsigyja jiems visiškai nereikalingą įrenginį. 

Buitinė technika

Kuris po to  metų metus kaupia dulkes ant lentynos, ir galiausiai išmetamas arba atiduodama draugams. Virtuvės šiuolaikiniuose butuose negali pasigirti dideliais dydžiais. O tai reiškia, kad įrangą reikėtų rinktis išmintingai, kad ji organiškai tilptų į virtuvės komplektą ir veltui neužimtų brangios vietos.

Nepakeičiama virtuvės technika.

Sunku įsivaizduoti modernią, patogią virtuvę, kurioje nebūtų šaldytuvo ar kaitlentės.

orkaites

O jei dujinę ar elektrinę viryklę galima pakeisti kitais prietaisais, tai vasarą be šaldytuvo neapsieisite. Nenuostabu, kad šie įrenginiai yra įtraukti į darbinio trikampio sąvoką ir yra laikomi pagrindu, kuriuo remiantis pastatytas visas virtuvės darbas. 

Štai kodėl į jų pasirinkimą žiūrima labai atsargiai.

Skaityti  Aukštos Kokybės Baldų Plokštės Jūsų Namams

Šaldytuvas. Buitinė technika.

Buitinė technika virtuvei

saldytuvas

Pirmiausia turite nuspręsti dėl šaldytuvo vietos. 

Pagal instrukcijas tarp šaldytuvo sienelių ir kitų objektų turi būti nedidelis tarpas, užtikrinantis oro cirkuliaciją.

saldytuvai

Mažoms virtuvėms rekomenduojami aukšti, dviejų kamerų modeliai. Turėdami didelį tūrį, jie užima minimalų plotą. Tačiau mažoms šeimoms arba vienišiems žmonėms galima pasirinkti mini modelius, kurie montuojami po stalviršiais. Įmontuojamas šaldytuvas.

Viryklė arba kaitlentė.

Kai kurios namų šeimininkės mieliau keičia virykles daugiafunkcėmis viryklėmis ir kitais programuojamais prietaisais. Nepaisant to, populiariausia virtuvės įranga išlieka įvairių tipų viryklės.

kaitlente

Be tinkamo dizaino, didelę reikšmę turi papildomų funkcijų ir režimų prieinamumas, degiklių skaičius, jų tipas.

Dujinės viryklės. Buitinė technika.

Jas reikia prijungti prie elektros tinklo dujų arba balionų, jos montuojamos šalia dujotiekio išleidimo angos, ne toliau kaip 0,5 m nuo jo. Puodų ir keptuvių turinys greitai įkaista, lygiai taip pat greitai galite išjungti ugnį išjungę liepsną.

virykle dujine

Eksploatacijos metu deginamas deguonis, o aplinkinė erdvė žymiai įkaista. Labai jautrios saugos priemonėms, todėl būtina atidžiai elgtis.

Buitinė technika

Elektrinė plytelė. 

Tradiciniai modeliai, pažįstami kiekvienai namų šeimininkei. Jos dirba visur, kur yra elektros jungtis. Lėtai įkaista ir taip pat lėtai atvėsta. Iš minusų – didelis energijos kiekis išleidžiamas aplinkiniam orui šildyti.

Indukcinė kaitlentė – viryklė.

Produktai pasirodę palyginti neseniai  iš karto įgijo populiarumą. 

gartraukiai

Jų veikimo principas pagrįstas magnetinio lauko poveikiu metaliniams indams. Indų turinys pašildomas per kelias minutes, neprarandant šilumos. Nudegimų rizika yra sumažinta neįmanoma nusideginti ant paviršiaus. Labai lengva, nereikalaujanti priežiūra. 

Minusas  jums reikia specialaus indukcinio indo, pagaminto iš plieno arba ketaus, vienodu storu dugnu.

Elektrinės viryklės su stiklo keramikos danga. 

Veikimo principas yra toks pat kaip ir tradicinių kaitlenčių.

Buitinė technika

Po plokščiu stiklo keramikos paviršiumi įmontuotos metalinės spiralės. Kaitinant jie šildo paviršių, todėl maistas gali būti gaminamas. Tokia krosnelė greitai įkaista, o išjungta greitai atvėsta. Turi jutiklinius valdiklius ir puikų dizainą. Tačiau indus teks keisti specialiais ir būti atsargiems, eksploatacijos metu stiklo keramika įkaista iki aukštų temperatūrų.

Buitinė technika
dujines virykles

Nepaisant akivaizdaus trapumo, šiuolaikinės stiklo dangos turi didelę saugos ribą. Kurios gali atlaikyti iki 30-50 kg svorį, ramiai ištveria smūgius iš puodų dugno ar krentančių keptuvių. Šiuolaikinės viryklės parduodamos tiek su orkaitėmis, tiek atskirai.

Skaityti  Virtuviniai komplektai
Paskelbė123baldai
Ankstesnis įrašas
Mažos virtuvės baldai
Kitas įrašas
Buitine technika su defektais
Parašykite komentarą
Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas.